درباره‌ی لیمود ، شرایط و تمام قوانین

خوب اجازه بدهید تا از اول داستان و سرآغاز لیمود شروع کنیم . تاریخ 23 / آذر / 1399 آغاز رسانه‌ی بزرگ لیمود بود . این رسانه را با نام یکتای لیمود ساختیم و soha – li را برای شناختنش در دنیای اینترنت و دیجیتال انتخاب کردیم . سوها ستاره‌ای کوچک در صورت فلکی دُب اکبر است که در قدیم چشم پزشکان از آن برای آزمون صحت بینایی استفاده می‌کردند . سوها کلمه‌ای است با مترادف ستاره و معنایی عمیق که برای رسانه‌ی خود از آن استفاده کردیم . اولین اپلیکیشن‌ها را پیدا کردیم ، ایده دادیم ، تولید محتوای یونیک و اصل کردیم ، تیمی مجرب را ساختیم و لیمود را پایه گذاری کردیم . از ابتدای کار همه‌ی تیم 10 نفره‌ی ما میدانستند که کار با عشق و محبت و صد البته کاربر محور و احترام به هر کاربر یکتا در رسانه‌ای که تازه ساخته شده ، اولین قدم‌ها در شُرف رسیدن به جایگاه یک است و به نوعی مهم‌ترین چیز است . پس کاربر را از گوشت و خون خود دانستیم و محور اصلی را بر پایه‌ی احترام به او نهادیم . از همان ابتدا در چت آنلاین رسانه پاسخ گوی هزاران نفر بودیم و در تمام طول فعالیتمان بیشتر از 5 دقیقه کاربران را حتی در ساعات 12 تا 8 صبح معطل نگذاشتیم . با تمام کسانی که در بخش دیدگاه‌ها نظر خود را اعلام میکردند یا سوالی در مورد هر چیزی که داشتند در کمترین زمان از طریق ایمیل ارتباط برقرار میکردیم و بعضی مواقع حتی با آن‌ها تماس تلفنی میگرفتیم . آن قدر سخت با آرزویی که داشتیم کار کردیم که حالا تبدیل به یکی از بهترین رسانه‌های وب فارسی در زمینه‌های اپلیکیشن اندروید ، بازی اندروید و فونت‌های فارسی و انگلیسی هستیم . یک اَپ استور یا فروشگاه نرم افزار بی‌نظیر را در کنار بیش از 900 هزار کاربر یکتا و منحصر به فردی که از همان اول خانواده‌ی خود میدانستیم ساختیم و تا کنون شاهد بیش از 10,000 دیدگاه ، پاسخ گویی به بیش از 7 هزار سوال در بخش چت آنلاین و تماس با بیش از 500 نفر بوده‌ایم . خوش حالیم که در کنار شما تاکنون بوده‌ایم و از این خرسندیم که خانواده‌ای 900 هزار نفری از بهترین کاربران جهان را داریم !

آیا لیمود رایگان است ؟

همانطور که بالاتر هم گفتیم لیمود را کاربر محور ساختیم و سعی بر این داشتیم که همیشه کاربر را راضی نگاه داریم ، برای همین دوست نداریم که کاربرمان به جای دیدن یک لینک دانلود رایگان از نرم افزار ، بازی یا فونت با یک صفحه‌ی پرداخت مواجه شود ، از این رو لیمود همیشه رایگان بوده و به امید خدا رایگان هم میماند .

حوزه کاری لیمود چیست ؟

لیمود مرجعی بزرگ از اپلیکیشن و بازی اندروید در ایران است که با توجه به داغ بودن بازار طراحی و تولید محتوا انواع فونت انگلیسی و فارسی را هم در رسانه‌ی خود منتشر میکند . اولین مرجع کامل و اولین رسانه‌ی بزرگ ایران هستیم با افتخار که تمام ابزار یک کاربر موبایل را برایش فراهم آورده‌ایم .

با افتخار ، ساخت توسط لیمود دیجیتال .